Hakkımızda

Hakkımızda

Alp  Mermer ve Granit  1997 yılında YAŞAR ÜYÜKLÜ tarafından  İzmir’de kurulmuş ve halen sürekli kendini yenileyen rekabetüstü kavramını ilke edinerek faaliyetini sürdürmektedir.

Ürünlerimizde birinci sınıf malzeme ve kusursuz işçiliğimizle sizlere kaliteli hizmet sunmayı kendimize borç biliyoruz.

Firmamız bünyesinde aldığınız her hizmet Alp Mermer ve Granit güvencesi altındadır.

Alp Mermer ve Granit olarak; Bugüne kadar pek çok projelere imzasını atan firmamız, belirlediği vizyonu doğrultusunda ilerlemektedir.

Yılların verdiği tecrübe ile yapılan tüm işlerde dürüstlük ve kalite prensibinden hiçbir zaman ödün vermeden, kaliteli ve yeterli iş gücüyle her zaman hizmet etmiş ve etmeye de devam edecektir.
 

MİSYONUMUZ

Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm hizmet beklentilerini  karşılamak, Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi hizmetler sunmak .Mevcut ve yeni hizmetlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak.
 

VİZYONUMUZ

Müşterilerimiz ve üretim ortaklarımızla karşılıklı ve sürdürülebilir büyümeyi gerçekleştirmek. Sektörümüzde,uyguladığımız sosyal sorumluluk ilkeleri ile bölgesel alanda belirleyici olmak. Son teknoloji ve süreç uygulamaları ile sektöre yeni hizmetler sunmak ve lider konumda olmak. 

Siz Hayal Edin, Biz Yapalım…